Každoroční červnový prodloužený víkend na kolech

BIKETOUR 2019 - ŠUMAVA A LIPNO

Termín:

6. - 9. června 2019

Destinace:

Penzion Vyhlídka v obci Přední Výtoň. Areál penzionu se nachází asi 250 metrů od Lipenské přehrady. Odkaz na ubytování    https://104.previo.cz

Typ ubytování:

Apartmánové domky LUX a RETRO v areálu penzionu. Všechny domky jsou čtyřlůžkové a vybavené sprchovým koutem, WC, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Typ domku LUX je po rekonstrukci. V místnosti se stolem a židlemi, která je oddělená od 2 ložnic je i TV. Domek RETRO má místnost se stolem a židlemi součástí jedné větší prostory, kde jsou i 2 postele, ale zase má krytou venkovní terasu. Parkování je možné přímo u obou typů domků a je zdarma.

Obsazenost:

V současné době je ubytovací kapacita naplněna. V případě zájmu se ještě mohou nahlásit případní náhradníci, jelikož potvrzení účasti budu požadovat až během února a může se stát, že se do té doby někdo odhlásí.

Cena ubytování:

1400 Kč / domek RETRO / noc a 1800 Kč / domek LUX / noc.

V ceně není zahrnut rekreační poplatek 15 Kč / dospělá osoba / den.

Zálohu budu vybírat v březnu 2019. O její výši a přesném termínu vás budu včas informovat.

Rozdělení domků:

Mám rezervováno 7 domků LUX a 4 domky RETRO. Cena za noc je pevná za celý domek, takže předpokládám jeho plné obsazení čtyřmi osobami. Nicméně vzhledem k tomu, že u domku LUX jsou 2 samostatné ložnice a u domku RETRO pak 1 samostatná ložnice, tak by snad neměl nastat problém. Domluvte se, prosím, mezi sebou, s kým chcete bydlet a případně také který domek preferujete. Pokud to bude možné, vyjdu vám vstříc.

Doprava:

Individuální. Ubytovat se můžeme od 14 hodin. Jelikož na recepci budou mít vaše iniciály s rozdělením do jednotlivých domků, tak dobu příjezdu si může každý zvolit podle sebe.

Stravování:

Individuální. Přímo v penzionu je však restaurace, kde je možné domluvit snídani, polopenzi, nebo plnou penzi. Dá se samozřejmě vybírat i přímo z jídelního lístku. Vaří se po celý den. Posezení je jak uvnitř, tak i na venkovní terase s krásným výhledem na Lipno. Vlastní bečku s pivem a chlazením brát neplánuji. Pokud ale bude zájem, můžeme se o tom pobavit.

Aktivity:

Model cyklovýletů bude stejný jako v roce 2018. To znamená samostatně, či po skupinkách. Jak okolí Lipna, tak i celá Šumava je pro cyklistiku ideální lokalita, kde si jistě každý najde trasu, která mu bude vyhovovat. Kousek od penzionu se také nachází Bikepark Lipno. Kdo by to na kole "nedával", má spoustu dalších možností, jak strávit prodloužený víkend. Pěší turistika, návštěva místních pamětihodností a tentokrát si můžou někteří i zarybařit na Lipenské přehradě.

S pozdravem SPURTU ZMAR se na vás těším.

                                                                                                                                               Martin