Každoroční červnový prodloužený víkend na kolech

BIKETOUR 2019 - ŠUMAVA A LIPNO

Termín:

6. - 9. června 2019

Destinace:

Penzion Vyhlídka v obci Přední Výtoň. Areál penzionu se nachází asi 250 metrů od Lipenské přehrady. Odkaz na ubytování    https://104.previo.cz

Typ ubytování:

Apartmánové domky RETRO a hotelové pokoje na penzionu. Domky jsou čtyřlůžkové a vybavené sprchovým koutem, WC a ledničkou. Je zde jedna oddělená dvoulůžková ložnice a pak místnost se stolem a židlemi součástí jedné větší prostory, kde jsou i další 2 postele a má krytou malou venkovní terasu. Hotelové pokoje jsou čtyřlůžkové s oddělenými ložnicemi, kdy je ale také jedna ložnice průchozí. Zde nastala změna oproti původní rezervaci. Z důvodu ubytování školy v přírodě nám byly vyměněny domky LUX za pokoje na penzionu. Kdo se tedy nahlásil na tyto domky, bude na penzionu. Cena je oproti chatkám LUX nižší a je stejná s domkem RETRO. Navíc zde máte ručníky zdarma. Za tuto změnu se omlouvám, ale nedá se nic dělat. Majitel to tak potřeboval. Parkování je možné přímo u domků i penzionu a je zdarma.

Obsazenost:

V současné době je ubytovací kapacita naplněna.

Cena ubytování:

Cena / noc při obsazenosti
                                                      1 os.         2 os.         3 os.         4 os.
Apart. domek LUX                    1800 Kč    1800 Kč    1800 Kč    1800 Kč 
Apart. domek RETRO               1400 Kč    1400 Kč    1400 Kč     1400 Kč 
Hotelový pokoj čtyřlůžkový      1000 Kč    1100 Kč    1400 Kč     1400 Kč 

V ceně není zahrnut rekreační poplatek 15 Kč / dospělá osoba / den.

Zálohu vybírat nebudu. Těsně před odjezdem pak vyberu celou částku v hotovosti.

Rozdělení domků:

Čísla jednotlivých pokojů a chatek vám sdělím před odjezdem a tento seznam budou mít i na recepci. 

Doprava:

Individuální. Ubytovat se můžeme od 14 hodin. Jelikož na recepci budou mít vaše iniciály s rozdělením do jednotlivých domků a pokojů, tak dobu příjezdu si může každý zvolit dle vlastního uvážení.

Stravování:

Individuální. Přímo v penzionu je však restaurace, kde je možné domluvit snídani, polopenzi, nebo plnou penzi. Dá se samozřejmě vybírat i přímo z jídelního lístku. Vaří se po celý den. Posezení je jak uvnitř, tak i na venkovní terase s krásným výhledem na Lipno. Vlastní bečka s pivem tentokrát nebude. Kdo bude mít zájem o jakoukoliv formu stravování, tak si to domluvte a zaplaťte sami při vyzvedávání klíčů od ubytování.

Aktivity:

Model cyklovýletů bude stejný jako v roce 2018. To znamená samostatně, či po skupinkách. Jak okolí Lipna, tak i celá Šumava je pro cyklistiku ideální lokalita, kde si jistě každý najde trasu, která mu bude vyhovovat. Kousek od penzionu se také nachází Bikepark Lipno. Kdo by to na kole "nedával", má spoustu dalších možností, jak strávit prodloužený víkend. Pěší turistika, návštěva místních pamětihodností, rybaření atd. Kolem přehrady je krásná asfaltová cyklostezka, která je vhodná i na Inline brusle. Kdo je máte, tak určitě doporučuji si je vzít s sebou.

S pozdravem SPURTU ZMAR se na vás těším.

                                                                                                                                               Martin