Každoroční červnový prodloužený víkend na kolech

BIKETOUR 2020 - Údolí Bílého potoka

Termín:

18. - 21. června 2020

Destinace:

Rekreační středisko Hálův mlýn v Údolí Bílého potoka.

Odkaz na ubytování je ZDE

Typ ubytování:

Dvou až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Tyto pokoje se nachází ve zděných budovách RS. Pokud by někdo nechtěl spát na pokoji, může si postavit stan na travnaté ploše, která je k tomuto účelu vyhrazená. Všem ubytovaným je k dispozici multifunkční budova s kuchyňku vybavenou ledničkou, varnými deskami, rychlovarnými konvicemi, mikrovlnou troubou, pračkou a kuchyňským dřezem s teplou vodou, kterou mohou využívat všichni hosté. Parkování je zdarma.

Přihlášky a obsazenost:

Mám rezervováno 42 lůžek. Zájemci se mně mohou hlásit průběžně. Závazné přihlášky požaduji do konce ledna 2020. Výši zálohy a termín platby vám samozřejmě poté včas sdělím.  V případě většího zájmu budou upřednostněni pravidelní účastníci našich akcí z minulých let. Děkuji za pochopení.

Cena ubytování:

Dospělá osoba / 280 Kč / noc

Dítě do 12-ti let / 220 Kč / noc

Rozdělení pokojů:

Rozdělení osob do pokojů a čísla pokojů vám sdělím před odjezdem.

Doprava:

Individuální, nicméně tentokrát jsou zde dvě varianty.

Varianta 1 : Jednotlivě vlastním autem jako vždy.

Varianta 2 : Pod mým vedením společně na kole z Klepačova (cca 35 km). Se zájemci o tuto variantu se pak osobně domluvím na možnostech převozu vašich osobních zavazadel tam i zpět. Na kole pojedeme určitě "na lehko". Cestou počítám s obědem v některé restauraci po cestě. Cyklotrasu upřesním před odjezdem.

Ubytovat se můžeme od 14 hodin. Na recepci budou mít vaše iniciály s rozdělením do jednotlivých pokojů, tak dobu příjezdu si může každý zvolit dle vlastního uvážení.

Stravování:

Individuální. Přímo v areálu rekreačního střediska je však restaurace s denním provozem, kde je možné domluvit snídani, polopenzi, nebo plnou penzi. Dá se samozřejmě vybírat i přímo z jídelního lístku. Vaří se po celý den. Posezení je jak uvnitř, tak i na venkovní terase.

Aktivity:

Model cyklovýletů bude stejný jako v roce 2019. To znamená samostatně, či po skupinkách. V okolí je pro cyklistiku spousta cest a každý si jistě najde trasu, která mu bude vyhovovat. Kdo by to na kole "nedával", má spoustu dalších možností, jak strávit prodloužený víkend. Koupání v přilehlém koupališti, pěší turistika atd.

S pozdravem SPURTU ZMAR se na vás těším.

                                                                                                                                               Martin